Muzeum Mazurskie w Szczytnie zaprasza na warsztaty wielkanocne

• Życzenia bożonarodzeniowe

#BożeNarodzenie

• Spotkanie z Dobrodziejami i Darczyńcami Muzeum Mazurskiego w Szczytnie

Wydarzenie 9.12.2022 r. rozpoczęto od ciekawej wystawy poświęconej historii karty pocztowej na świecie. Wszystkie obiekty na wystawę użyczył szczycieński kolekcjoner Ryszard Łopatka.

• Doroczne spotkanie dobrodziejów i darczyńców w Muzeum Mazurskim w Szczytnie

Tradycją Muzeum Mazurskiego w Szczytnie jest grudniowe spotkanie Dobrodziejów i Darczyńców. Dzięki nim nasze Muzeum staje się coraz bogatsze w zbiory, a jego działalność mająca na celu upowszechnianie wiedzy o dziedzictwie kulturowym i historycznym regionu przybiera coraz ciekawsze formy.

• Wydarzenia grudzień 2022

W grudniu mamy dla Państwa wiele ciekawych propozycji i z przyjemnością zapraszamy do naszych oddziałów.

• Wieczór autorski z Jarosławem Chojnackim

W ramach wieczoru andrzejkowego Muzeum Mazurskie w Szczytnie zaprasza 30 listopada o godzinie 18.00 na spotkanie autorskie z Jarosławem Chojnackim.

• III Mazurskie spotkanie z filmem dokumentalnym

20 października 2022 r. w Muzeum Mazurskim w Szczytnie odbyło się III Mazurskie spotkanie z filmem dokumentalnym.

• III Mazurskie spotkanie z filmem dokumentalnym

III Mazurskie spotkanie z filmem dokumentalnym w Muzeum Mazurskim w Szczytnie 20 października 2022 r. godz. 18.00

• "Weekend seniora z kulturą"

1 i 2 października zapraszamy do bezpłatnego zwiedzania naszych oddziałów w ramach projektu "Weekend seniora z kulturą".

• Oferta edukacyjna w Muzeum Warmii i Mazur

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną w Muzeum Warmii i Mazur i jego oddziałach.

• Jarmark Mazurski w Szczytnie

5 sierpnia 2022 r. Muzeum Mazurskie organizuje na dziedzińcu ratusza w Szczytnie Jarmark Mazurski. Będzie to już XXIII edycja tego wydarzenia.

• Benefis 50-lecia pracy twórczej Romana Maciejewskiego - Vargi

Zapraszamy na kolejne spotkanie muzyczne spotkanie do Muzeum Mazurskiego w Szczytnie

• "Narodziny polskiego big-beatu" Galeria zdjęć

Wernisaż nowej wystawy czasowej w Muzeum Mazurskim w Szczytnie