Projekcja filmu "Krzyżacy"

• Projekcja filmu "Krzyżacy"

12 grudnia 2010 r., o godz 10.30 i 13.30. Wstęp wolny!

• Otwarcie wystawy: Łowiectwo – Józef Balicki Galeria zdjęć

Prezentowana kolekcja trofeów myśliwskich, poroży oraz parostków nagradzana była wielokrotnie na międzynarodowych konkursach złotymi i srebrnymi medalami. Trofea te pozyskane zostały na terenie Powiatu Szczycieńskiego. Intencją właściciela jest, aby na stałe znalazły się one w zbiorach Muzeum Mazurskiego w Szczytnie.

• Krzyżacy. Film i legenda szczycieńskiego zamku

Otwarcie wystawy

• Doroczne spotkania darczyńców i dobrodziejów muzeum mazurskiego

Uroczystość organizowana ku czci wszystkich osób prywatnych oraz firm i instytucji, które wspierają muzeum w najróżniejszy sposób, od wsparcia finansowego począwszy - po wzbogacanie zbiorów muzeum w cenne dokumenty i przedmioty zabytkowe. Realizowane wspólnie z Towarzystwem Przyjaciół Muzeum w Szczytnie. 10 grudnia, piątek, godz. 18.00 Muzeum Mazurskie w Szczytnie

• Fotograf szczycieński 2010 Galeria zdjęć

Otwarcie wystawy pokonkursowej prac fotografików amatorów z terenu miasta i jego okolic.

• Otwarcie wystawy "II wojna światowa"

Wystawa prezentuje pamiątki z II wojny światowej udostępnione przez Związki Kombatantów działające na terenie miasta Szczytno.

• XII Jarmark Mazurski

• II Dni Wileńskie na Mazurach

Byliśmy, jesteśmy, będziemy Trwanie polskiej tradycji kulturalnej na Wileńszczyźnie.

• Wieczór jazzowy

• Czarny Piec ‘10

Otwarcie wystawy

« czwartek, 28 marca 2024 »